max. 4 os.
16 m2

Pokój dwuosobowy o powierzchni 16 m2, wykończony w jednym z dwóch stylów:

  • Jachtowy - proste i jasne wnętrze, motywem przewodnim są meble z jesionu, które komponują się z oświetleniem wykonanym ze sklejki jachtowej.
  • Rustykalny - ciepły, portowy klimat z dominacją mebli z recyklingowanego drewna z rozbiórki poniemieckich stodół, które wciąż stanowią charakterystyczny element okolicznej architektury. Dopełnieniem stylu jest oświetlenie z jutowych lin, których do XIX wieku używano do cumowania okrętów.

W pokoju znajduje się łazienka z prysznicem walk-in, której elementy wykończono polerowanym marmurem i ręcznie szczotkowanym dębem z recyklingu. W każdej łazience zadbaliśmy o nieparujące lustro i podgrzewaną podłogę. Standardowym elementem wyposażenia są kosmetyki The Amber Body produkowane na bazie bursztynu bałtyckiego. 

Na życzenie możliwe jest wstawienie do pokoju dostawki.

UWAGA: w przypadku rezerwacji pokoju dla rodziny 2+2 jedno z dzieci może spać na dostawce / łóżeczku, a drugie z rodzicami w łóżku. Jednak dla 4 osób zalecamy wybór pokoju w standardzie co najmniej Deluxe.

Przyjazd
Zameldowanie od 16:00
Wyjazd
Wymeldowanie do 12:00
Polityka względem zwierząt

Hotel zastrzega sobie prawo do przyjęcia wyłącznie następujących ras psów: yorkshire terrier, maltańczyk, bichon frise, shih tzu, grzywacz chiński.

Polityka względem dzieci

Dzieci do lat 4 nocują bezpłatnie jeżeli śpią na łóżku rodziców. Dla małych dzieci możliwość bezpłatnego wstawienia łóżeczka i innych udogodnień w pokoju. Dzieci od 11 rż. liczone są jako pełnopłatne. 

Akceptowane formy płatności:
American Express Mastercard Maestro Visa Visa Electron
Poznaj nasze komfortowe wnętrza