max. 5 os.
20 m2

Pokój dwuosobowy o powierzchni 20 mkw. gwarantujący jeszcze więcej miejsca na komfortowy wypoczynek. Pokoje Deluxe wyposażyliśmy w meble z ręcznie szczotkowane dębu i skóry naturalnej z recyklingu. Wszystkie wykonane przez lokalnych stolarzy.

W pokoju znajduje się łazienka z prysznicem walk-in, której elementy wykończyliśmy polerowanym marmurem i szczotkowanym drewnem. W każdej łazience zadbaliśmy o nieparujące lustro i podgrzewaną podłogę. Standardowym elementem wyposażenia są luksusowe kosmetyki The Amber Body produkowane na bazie bursztynu bałtyckiego. 

W pokoju Deluxe znajduje się sofa wypoczynkowa, która po rozłożeniu może pełnić funkcję dodatkowego łóżka o szerokości 120 cm. 
Na życzenie możemy do pokoju wstawić dostawkę hotelową. 

Dla większych rodzin polecamy pokoje Junior Suite (apartament jednopokojowy) lub Suite (apartament dwupokojowy). 

Przyjazd
Zameldowanie od 16:00
Wyjazd
Wymeldowanie do 12:00
Polityka względem zwierząt

Hotel zastrzega sobie prawo do przyjęcia wyłącznie następujących ras psów: yorkshire terrier, maltańczyk, bichon frise, shih tzu, grzywacz chiński.

Polityka względem dzieci

Dzieci do lat 4 nocują bezpłatnie jeżeli śpią na łóżku rodziców. Dla małych dzieci możliwość bezpłatnego wstawienia łóżeczka i innych udogodnień w pokoju. Dzieci od 11 rż. liczone są jako pełnopłatne. 

Akceptowane formy płatności:
American Express Mastercard Maestro Visa Visa Electron
Poznaj nasze komfortowe wnętrza