Niezwykły mariaż dwóch pasji - hotelarskiej i SPA - pozwolił na stworzenie wyjątkowego hotelu SPA nad morzem, tuż przy brzegu. Szlak Bursztynowy oraz YASUMI łączą zamiłowanie do piękna i zdrowia oferując Ci fantastyczne miejsce holistycznej odnowy.

YASUMI w języku japońskim oznacza relaks.


W Szlaku Bursztynowym wnętrza SPA inspirowane brzegiem morskim łączą się z dalekowschodnią kulturą relaksu i pielęgnacji zapewnianą przez YASUMI.

DBAMY O KAŻDY SZCZEGÓŁ

Strefę SPA w naszym hotelu zdobią meble i wykończenia w większości wykonane z wypłukanego przez morze drewna, które zebraliśmy na plaży. Z większego pokoju relaksu możesz spoglądać na 200-letnią latarnię morską. Kojąca muzyka, odpowiednia temperatura, nawilżenie powietrza i przyjemny zapach naturalnych kosmetyków są dopełnieniem Twojej wizyty. Dla Ciebie zadbaliśmy o każdy szczegół.

NATURALNE PIĘKNO
Lorem ipsum dolor sit amet
Lorem ipsum dolor sit

Jakość wykonanych zabiegów pielęgnacyjnych i rytuałów odprężających zapewniają profesjonaliści, którzy regularnie doskonałą swoje umiejętności. YASUMI to czołowa marka SPA w Polsce oferująca swoje usługi w 101 gabinetach.

Jeśli nie masz pewności na jakie zabiegi czy rytuały możesz się zdecydować, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji na miejscu lub telefonicznie.
 

T: +48 515 954 226

WYBIERZ ZABIEG IDEALNY DLA SIEBIE

Przebywając w naszym hotelu SPA nad morzem wypoczywaj holistycznie. Tuż nad strefą YASUMI znajduje się strefa Wellness, w której możesz kontynuować relaks.

[...] nie mogę nie wspomnieć o absolutnie profesjonalnej i kompetentnej obsłudze SPA i atmosferze błogiego relaksu. Zaskoczyły nas z mężem przystępne ceny w SPA i naprawdę duży wybór zabiegów i masaży. Bez dwóch zdań, obok znakomitego, wykwintnego wręcz jedzenia, strefa Spa to wisienka na torcie tego hotelu! Byliśmy 3-krotnie i już rezerwujemy kolejny pobyt :))