Właśnie wracamy z ferii zimowych :)
Dzieci zachwycone my również:)
Panie animatorki chyba prosto z księżyca zostały ściągnięte ❤️
Cudowne, cudowne ❤️
Kuchnia pierwsza klasa obsługa na najwyższym poziomie.
Hotel i jego załoga na poważnie stara się przychylić nieba każdemu.
Dziękujemy i bardzo doceniamy 🙏

Przeuroczy kameralny hotel z doskonałą kuchnią.Świetne animacje dla dzieci prowadzone z dużym zaangażowaniem. Przepiękna strefa wellness.Do tego przemiła rodzinna wręcz atmosfera i obsługa na najwyższym poziomie. Mamy 100 procent satysfakcji z pobytu pod każdym względem, na pewno wrócimy!

Super Hotel kilka minut od plaży. Miła sympatyczna atmosfera, fajne sauny w sam raz na relaks i odpoczynek. Kuchnia wyśmienita, wprost rewelacyjna, ukłony dla szefa kuchni. No i nasz krótki wypad nad morze nie był by tak udany gdyby nie wisienka na torcie a właściwie dwie wisienki. Mianowicie przesympatyczna Pani Edyta w recepcji, służąca pomocą i z uśmiechem witająca gości. No i Pan Kacper barman z powołania (...)

Bardzo fajne i klimatyczne miejsce.Przepyszne jedzenie.Odwiedzimy je już niedługo ponownie wraz z dziećmi. Gorąco polecam 😉
P. S. w tym roku (2022) jak zwykle się nie zawiedliśmy 🙃 świetne animacje dla dzieci, a jedzenie jeszcze lepsze niż wcześniej. Obsługa przemiła i mega pomocna. Dla mnie to hotel nie 4* a 6* 😉😍🥰 Polecam

Obsługa jest tego hotelu największym atutem.Przy całej gromadzie dzieci i najróżniejszym przeglądzie dorosłych jest to naprawdę godne podziwu. Wracamy po tygodniu ferii dookoła świata .Starszy syn ( lat 7) z dużym smutkiem opuszczał to miejsce. Dla maluszków dużo mniej atrakcji ale nie można mieć wszystkiego i liczyliśmy się z tym bo program był jasny i dostępny przed przyjazdem. Czystość, jedzenie, wystrój i totalna "bezproblemowość" całego zespołu powinny zadowolić każdego.