Szlak Bursztynowy to luksusowy obiekt położony w sercu nadmorskiego Jarosławca - zaledwie 150 metrów od plaży, tuż przy 200-letniej latarni morskiej. Dzięki niezwykle wysokiemu standardowi wykończenia i obsłudze w pełni zorientowanej na wypoczynek naszych Gości pozostajemy jednym z najlepiej ocenianych miejsc wypoczynku nad morzem.

Będąc w Szlaku Bursztynowym chłoniesz nadmorski klimat wszystkimi zmysłami. Począwszy od doskonałej lokalizacji tuż przy plaży, przez architekturę budynku aż po znakomitą kuchnię z lokalnym twistem.

WYPOCZYNEK NAD MORZEM

Szlak Bursztynowy znajduje się 150 metrów od plaży, przy głównym deptaku Jarosławca. Nieopodal znajdują się liczne lasy sosnowe i naturalne klify. Kompleks usytowany jest przy trasie rowerowej Velo Baltica, która dalej biegnie wzdłuż morza, przez Mierzeję Kopań do Darłówka. 

150M OD PLAŻY
Lorem ipsum dolor sit amet
Lorem ipsum dolor sit

Szlak Bursztynowy stanowi główną część większego pasażu, na który składają się m. in. Muzeum Bursztynu, restauracje oraz sklepy. Budynek czerpie inspirację z architektury dolnosaksońskiej, silnie podkreślając 500-letnią historię Jarosławca i całego regionu.

Z pokoi roztacza się widok na 200-letnią latarnię morską, brukowany deptak lub klimatyczne patio na dziedzińcu hotelu. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają balkon z meblami ogrodowymi lub balkon francuski.

PRZYTULNE WNĘTRZA

Serce Szlaky Bursztynowego stanowią osoby, które pracują tu z prawdziwej pasji do Gościnności. Wielu z nas jest w Szlaku Bursztynowym od 27. kwietnia 2017 roku, czyli pierwszego dnia funkcjonowania obiektu. Kochamy to co robimy i cieszymy się, że nasza pasja znajduje odzwierciedlenie w satysfakcji naszych Gości, przede wszystkim rodzin z dziećmi.

Aż 98% naszych Gości wg Google znakomicie ocenia naszą kuchnię. Nasze słynne śniadania i nieustępujące im obiadokolacje w formie bufetów to jeden z głównych powodów do powrotu wśród naszych stałych Gości! W obiekcie znajduje się bufetowa restauracja Regionalna.

Super Hotel kilka minut od plaży. Miła sympatyczna atmosfera, fajne sauny w sam raz na relaks i odpoczynek. Kuchnia wyśmienita, wprost rewelacyjna, ukłony dla szefa kuchni. No i nasz krótki wypad nad morze nie byłby tak udany gdyby nie wisienka na torcie a właściwie dwie wisienki. Mianowicie przesympatyczna Pani Edyta w recepcji, służąca pomocą i z uśmiechem witająca gości. No i Pan Kacper barman z powołania. Życzył bym sobie we wszystkich hotelach do których kiedykolwiek trafię spotkać takiego barmana. Pani Edyto, Panie Kacprze dziękujemy za cudownie spędzony czas w Szlaku Bursztynowym. Pozdrawiamy