Skoro tu jesteś to z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że Szlak Bursztynowy to prawdziwy obiekt przyjazny dzieciom! Potwierdzają to niezliczone opinie rodziców (kilka można przecytać poniżej), którzy są zachwyceni wspólnym, rodzinnym czasem spędzonym w naszym obiekcie. Jaka jest tajemnica sukcesu? Jesteśmy w pełni zorientowani na całą Waszą rodzinę, a Twoje dziecko jest u nas prawdziwym szefem! I to gwarantuje udany, rodzinny wypoczynek. Taki, podczas którego dzieci dobrze się bawią, a rodzice odpoczywają.

Co sprawia, że Szlak Bursztynowy jest przyjazny dzieciom? Po przyjeździe każde dziecko otrzymuje od nas prezent powitalny, aby poczuć się u nas jak prawdziwy Gość. Rodzicom wręczamy broszurkę jak możemy pomóc w organizacji wypoczynku z dziećmi. Otrzymujecie również mapkę Jarosławca i okolicy ze ścieżkami spacerowymi, rowerowymi i atrakcjami rodzinnymi.

WAKACJE IDEALNE

Cóż, w zasadzie... wszystko czego potrzebujecie do rodzinnego wypoczynku z dziećmi! Nie pobieramy żadnych opłat za atrakcje dla dzieci, pakiety dziecięcie czy dodatkowe wyposażenie w pokoju dla młodszych dzieci (łóżeczko z pościelą, wanienka, podstawki, bezpieczne gniazdka, nawilżacz powietrza itd.). Wystarczy poinformować nas o swoich potrzebach przed przyjazdem lub w trakcie pobytu.

DLA WYGODY CAŁEJ RODZINY

to, że uśmiech w kierunku najmłodszych Gości mamy w swoim DNA! Twoje dziecko nigdy nie przeszkadza, a gdy czegokolwiek potrzebuje - zrobimy wszystko, aby mu to zapewnić. Taka jest nasza recepta na naprawdę udane rodzinne wakacje nad morzem.

Dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej stworzyliśmy Bajkową Krainę z łodzią wikingów, zabawkami sensorycznymi, zręcznościowymi, klockami XXL czy tajemniczą chatką czarownicy. W okresie wakacji i ferii zimowych świetne animatorski prowadzą tam wspólne zabawy. W telewizji dostępne są kanały z bajkami, można również podpiąć własny pendrive z bajkami.

Lorem ipsum dolor sit amet
Lorem ipsum dolor sit

Nastalatkowie mają do dyspozycji pokój z konsolami PlayStation 4 / Playstation 5 z wyborem najnowszych gier.

Dla całej rodziny mamy wypożyczalnię rowerów (również dziecięcych) z kaskami, przyczepkami i fotelikami. W recepcji możecie wypożyczyć kultowe planszówki i przez wiele godzin wspólnie się bawić. O całą rodzinę dbamy też kulinarnie, przygotowując świetne dania zarówno dla rodziców jak i najwybredniejszych, małych niejadków. Dowiesz się jeszcze więcej odkrywając nasze smaki.

MALOWNICZA VELO BALTICA JEST TUŻ OBOK NAS!